کنکور دکتری 98 با همه مشکلاتی که داشتم تلاش کردم تا بتوانم به آرزیم برسم و تحصیلاتم را در رشته مورد علاقه ام به اتمام برسانم. ولی باختم. می دانید چرا؟

به دلیل ت های علمی غلط.

سهم آزمون تئوری و سهم آزمون مصاحبه 50 / 50 بود.

سازمان سنجش لجش گرفت به خاطر همین سخت ترین سوالات چند سال گذشته را طرح کرد با همه اینها تا رتبه 100 خودم رو رسوندم. سازمان سنجش لجش گرفت و لجش را سرمن خالی کرد!!!

دانشگاهها هم لجشون گرفت به خاطر همین تا جایی که می توانستند سخت گیری کردند و حتی مدارک همایشهای مورد قبول وزارت علوم را رد می کردند و امتیازی نمی دادند. دانشگاهها هم لجشان گرفت و لجشان را سر من خالی کردند!!

نتیجه این شد که با همه تلاشم باختم. چرا؟ به دلیل ت بازی های احمقانه این مملکت .

واسه هرکس تعریف کردم سرشو انداخت پایین و هیچی نگفت .

دوست دارم یکی به من بگه الآن باید چیکار کنم؟

فکر خودم اینه آنکه بامش بیش برفش بیشتر و اعضای هیئت علمی این مملکت و تگذاران علمی این مملکت، بر عکس من بام خیلی وسیعی دارند.

فکر خودم اینه که فقط باید کاری کنم که در این مملکت برف بباره .

چرا من ببازم و سازمان سنجش نبازه؟! چرا من ببازم و اعضای هیئت علمی نبازند؟! فردا وقت مشاوره دارم و می خواهم ببینم با این باختی که داشتم و هیچ وقت به من برنگشت و با این آرزو که تنها امیدم بود و اکنون شده حسرت، چگونه می توانم بسازم!!

دشمن من امریکا و اسرائیل نیست بلکه قانونگذاران و تگذاران علمی ایران دشمنان من و شما هستند.

ترامپ! نتانیاهو! چرا چند تا بمب اتمی خرج تهران و شهرهای بزرگ این مملکت نمی کنید تا برای همیشه هم خودتان و هم من از شر این قانونگذاران احمق خلاص شویم؟

ایران شده فلسطین، مردم چرا نشستین؟!

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها