خدایا! خسته شدم از جمهوری اسلامی، اقتصاد مقاومتی، اصولگرا، اعتدالگرا، صلاح طلب، تندرو، افراطگرا، قانونگذاری دینی، قانونگذاری اسلامی، هاله نور، سنت گرایی و محافظه کاری

خدایا! دیگه تحمل جمهوری اسلامی، اقتصاد مقاومتی، اصولگرا، اعتدالگرا، صلاح طلب، تندرو، افراطگرا، قانونگذاری دینی، قانونگذاری اسلامی، هاله نور، سنت گرایی و محافظه کاری را ندارم

خدایا! خسته شدم از اسلام ، اسلامی، جهاد، مقاومت، نماز، روزه، فتوا، حرام، مکروه، شرع، شرعی، شیخ، ت، حرم، امام، محمد، عاشورا، تاسوعا و دهه فاطمیه

خدایا! دیگه تحمل اسلام ، اسلامی، جهاد، مقاومت، نماز، روزه، فتوا، حرام، مکروه، شرع، شرعی، شیخ، ت، حرم، امام، محمد، عاشورا، تاسوعا و دهه فاطمیه را ندارم

خدایا! خسته شدم از رهبر، رهبری، بیت رهبری و خبرگان رهبری

خدایا! دیگه تحمل رهبر، رهبری، بیت رهبری و خبرگان رهبری را ندارم

خدایا! خسته شدم از سپاه پاسداران، سپاه قدس، مدافع حرم، حزب الله، نصر الله، عرب دوستی، صادرات جنگ به کشورهای دیگر، دخالت در اوضاع کشورهای دنیا، جهانخواری اسلامی، امپریالیسم اسلامی، جنگ طلبی، تروریسم اسلامی، استعمار اسلامی و حمایت از آدمکشی اسلامی

خدایا! دیگه تحمل سپاه پاسداران، سپاه قدس، مدافع حرم، حزب الله، نصر الله، عرب دوستی، صادرات جنگ به کشورهای دیگر، دخالت در اوضاع کشورهای دنیا، جهانخواری اسلامی، امپریالیسم اسلامی، جنگ طلبی، تروریسم اسلامی، استعمار اسلامی و حمایت از آدمکشی اسلامی را ندارم

خدایا! خسته شدم از جنگ تحمیلی، شهید، جانباز و ایثارگر

خدایا دیگه تحمل جنگ تحمیلی، شهید، جانباز و ایثارگر را ندارم

خدایا! خسته شدم از فلسطین، مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر صیهونیسم، رژیم کودک کش، روسیه دوستی، غزه، کرانه غربی و بیت المقدس

خدایا! دیگه تحمل فلسطین، مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر صیهونیسم، رژیم کودک کش، روسیه دوستی، غزه، کرانه غربی و بیت المقدس را ندارم

خدایا! خسته شدم از اپوزیسیون سلطنت طلبانه و ضد مردمی باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه خبر و صدا و سیما

خدایا! دیگه تحمل اپوزیسیون سلطنت طلبانه باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه خبر و صدا و سیما رو ندارم

خدایا! خسته شدم از مظلومیت تحمیلی، اجباری و زورکی

خدایا! دیگه تحمل مظلومیت تحمیلی، اجباری و زورکی را ندارم

خدایا! خسته شدم از همه اینها که رای ندادم و نخواهم داد .

خدایا! جون اضافه .

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها