در انتخابات 2 اسفند رای ندادم و از این به بعد هم رای نخواهم داد

چون

متنفر و بیزارم از جمهوری اسلامی، اقتصاد مقاومتی، اصولگرا، اعتدالگرا، اصلاح طلب، تندرو، افراطگرا، قانونگذاری دینی، قانونگذاری اسلامی، هاله نور، سنت گرایی و محافظه کاری

هرچندکه

عاشق لیبرال دموکراسی، لیبرالها، دموکراتها، سکولاریسم هستم

بیزارم از اسلام ، اسلامی، جهاد، مقاومت، نماز، روزه، فتوا، حرام، مکروه، شرع، شرعی، شیخ، ت، حرم، امام، محمد، عاشورا، تاسوعا و دهه فاطمیه

هرچندکه

عاشق مسیحیت، یهودیت، پنطیکاست، کریسمس، عیسی مسیح، یهوه، پدر آسمانی، تَنَخَ و عهد قدیم و عهد جدید هستم

بیزارم از رهبر، رهبری، بیت رهبری و خبرگان رهبری

هرچندکه

عشاق پادشاه مشروطه و پادشاهی مشروطه هستم

بیزارم از سپاه پاسداران، سپاه قدس، مدافع حرم، حزب الله، نصر الله، عرب دوستی، صادرات جنگ به کشورهای دیگر، دخالت در اوضاع کشورهای دنیا، جهانخواری اسلامی، امپریالیسم اسلامی، جنگ طلبی، تروریسم اسلامی، استعمار اسلامی و حمایت از آدمکشی اسلامی

هرچندکه

عاشق کشورهای بدون ارتش نظامی هستم مثل سوئیس و ژاپن

بیزارم از جنگ تحمیلی، شهید، جانباز و ایثارگر

هرچندکه

عاشق صلح طلبی هستم

بیزارم از فلسطین، مرگ بر امریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر صیهونیسم، رژیم کودک کش، روسیه دوستی، غزه، کرانه غربی و بیت المقدس

هرچندکه
عاشق کشورهای همچون فنلاند، نروژ، دانمارک، ایسلند، سوئیس و هلند و سبک زندگی آزاد این کشورها هستم

بیزارم از اپوزیسیون سلطنت طلبانه و ضد مردمی باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه خبر و صدا و سیما

هرچندکه

عاشق اپوزیسیون ضد جمهوری اسلامی شبکه های غربی هستم  

بیزارم از مظلومیت تحمیلی، اجباری و زورکی

هرچندکه

عاشق هدونیسم، سکولاریسم و لیبرالیسم تحمیلی، اجباری و زورکی هستم

از مسجد و حسینیه متنفرم

هرچندکه

عاشق کلیسا و کنیسه هستم

از یادگیری عربی متنفرم

هرچندکه

عاشق یادگیری فنلاندی، نروژی، دانمارکی، ایسلندی، هلندی، ایتالیایی، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی و عبری هستم

.

.

.

در انتخابات 2 اسفند رای ندادم و از این به بعد هم رای نخواهم داد

مشخصات

آخرین جستجو ها